Pokud si chcete fakultní prostředí osahat na nečisto a ještě se členů katedry zeptat na cokoliv, co vás zajímá, popř. si jen poslechnout, jak vám studium u nás představíme, přijďte na Den otevřených dveří.

Ten se koná v pátek a v sobotu (22. a 23. ledna) vždy od 9 do 15 hodin.

Harmonogram Dne otevřených dveří ještě nebyl zveřejněný, ale určitě se můžete těšit na představení jednotlivých oborů, na informace k přijímačkám i na zkušenosti současných studentů katedry s jejich studiem.

Kromě této informační části se pak budete moci zúčastnit dvou debat – debaty našich absolventů a debaty členů katedry na některé z aktuálních témat.

Informace upřesníme, jakmile budeme vědět víc.

Jak se k nám dostanete?

Pokud použijete MHD:

Z hlavního nádraží tramvají číslo 4 (směr Náměstí míru). Vystoupit na zastávce Komenského náměstí, která je přímo před vchodem do fakulty. Z dopravního uzlu Česká se vydáte pěšky kolem Ústavního soudu směrem k Červenému kostelu (kostel je opravdu červené barvy) a hned za ním a za druhým přechodem pro chodce se ocitnete před budovou fakulty. Nebo tramvají číslo 4 jednu zastávku na Komenského náměstí. Z jiných směrů jakýmkoli spojem na Hlavní nádraží nebo Českou a pak viz výše.

 

Pokud přijedete autem:

Parkování v centru nemusí být úplně nejjednodušší. Kolem fakulty jsou volná i placená parkovací místa, bývají ale často obsazená. Nejbližší parkovací dům najdete pod Janáčkovým divadlem, odkud je to na fakultu asi 10 minut volnou chůzí.